T BOX | Серія простих ящіків у наявності в трьох розмірах, ШВГ, мм, !! зовнішні !! :
S розмір 200х150х300 мм - M розмір 235х175х350 мм - L розмір 270х200х400 мм
Модель створена з фанери 6мм, без покриття, по коротких сторонах розташовані отвори, які служать ручками для зручності переміщення та використання ящиків у побуті. Ця серія створена з урахуванням стандартів меблів домівок та офісів, що легко інтегрує їх в інтер'єр.
!!! Зверніть увагу, товар має тавро виробника на дні, з зовнішньої та внутришньої сторони. Товар упакован в стрейч. Якщо Ви оформлюєте гуртове чи оптове замовлення - упаковка в стрейч по 1 шт. При замовленні комплекта з трьох різних розмірів S, M та L поставка здійснюється коробка в коробці. Покриття товару, брендування товару або виготовлення товару без тавро виробника рахується як окреме замовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ящик |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Фанера |
| Цвет | Бежевый |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Есть |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 150 мм |
| Производитель | Abetkabox |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Покриття | Відсутне, можливе за індивідуальним замовленням |
| Брендування | Лазерне гравіювання на поверхні бокових стінок без отворів або\чи індивідуальне замовлення |
- Цена: 320 ₴
- Способ упаковки: Товар упакований у стрейч. Гуртове замовлення загальною кількістю упаковується в стрейч. Упаковка для відправлення замовлення за рахунок покупця та за тарифами транспортної компанії, яка здійснює доставку. Спосіб доставки: Укрпошта – виключно для міжнародної доставки замовлень; Нова Пошта – для всіх замовлень, оформлених на сайті, крім міжнародних замовлень.










