Описание
Характеристики
Информация для заказа
Р о з м і р: ШВГ, in/out 324х118х228 мм / 336х133х240 мм;
О п и с: Фанера 6 мм, звичайна, без покриття, отвір на кришці та в стінці корпусу коробки;
Д о д а т к о в о: Зверніть увагу, товар має тавро виробника. Покриття товару відмінне від кольрів асортименту або виготовлення товару без тавро виробника (якщо воно присутне) розраховується як окреме замовлення. Дану модель коробки можливо виготовити за потрібними розмірами, що оформлюється як окреме замовлення. Ви можете включити в замовлення брендування цього товару. Можливе лазерне гравірування або цифровий друк. Надішліть нам свій файл і ми це зробимо! Вимоги до файлу: векторний формат брендінгу, тип файлу *ai. Якщо у вас немає файлу, ми його створимо!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Abetkabox |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 220 мм |
| Тип | Коробка |
| Материал | Фанера |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Натуральный |
| Брендування | Можливе персональне брендування на поверхні кришки |
| Метод брендування | Лазерне гравіювання чи друк |
| Покриття | Відсутне |
- Цена: 650 ₴
- Способ упаковки: Товар упакован в стрейч. Гуртовый заказ общим количеством упаковывается в стрейч. Упаковка для отправки заказа за счет покупателя и по тарифам транспортной компании, осуществляющей доставку. Способ доставки: Укрпочтта – исключительно для международной доставки заказов; Новая Почта – для всех заказов, оформленных на сайте, кроме международных заказов.










