Описание
Характеристики
Информация для заказа
Р о з м і р: ШВГ, in/out 102х342х102 мм / 114х354х117 мм;
О п и с: Фанера 6 мм, звичайна, без покриття, отвір на кришці, ручка з шпагату джутового 5-6мм.
Д о д а т к о в о: Зверніть увагу, товар має тавро виробника. Покриття товару відмінне від кольрів асортименту або виготовлення товару без тавро виробника (якщо воно присутне) розраховується як окреме замовлення. Дану модель коробки можливо виготовити за потрібними розмірами, що оформлюється як окреме замовлення. Ви можете включити в замовлення брендування цього товару. Можливе лазерне гравірування або цифровий друк. Надішліть нам свій файл і ми це зробимо! Вимоги до файлу: векторний формат брендінгу, тип файлу *ai. Якщо у вас немає файлу, ми його створимо!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Abetkabox |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Глубина | 102 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Фанера |
| Тип | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Натуральный |
| Брендування | Можливе персональне брендування на поверхні кришки |
| Метод брендування | Лазерне гравіювання чи друк |
| Покриття | Відсутне |
| Ручка | Наявна |
- Цена: 280 ₴




