Описание
Характеристики
Информация для заказа
Р о з м і р: ШВГ, in/out 200х58х200 мм / 212х74х212 мм;
О п и с: Фанера 6 мм, звичайна, покриття масло воск зовні та всередині, отвір на кришці, святковий принт на поверхні кришки, легкий хід кришки.
Д о д а т к о в о: Зверніть увагу, товар може мати тавро виробника. Без можливості брендування чи покриття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Abetkabox |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Узоры и принты | Новогодние |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | натуральний з принтом |
| Брендування | не можливе |
| Метод брендування | наявний святковий принт |
| Покриття | масло воск та принт |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Фанера |
| Высота | 58 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 200 мм |
- Цена: 385 ₴
- Способ упаковки: Товар упакований у стрейч. Гуртове замовлення загальною кількістю упаковується в стрейч. Упаковка для відправлення замовлення за рахунок покупця та за тарифами транспортної компанії, яка здійснює доставку. Спосіб доставки: Укрпошта – виключно для міжнародної доставки замовлень; Нова Пошта – для всіх замовлень, оформлених на сайті, крім міжнародних замовлень.







