Описание
Характеристики
Информация для заказа
Р о з м і р: ШВГ, in/out 100х88х100 мм / 112х104х112 мм;
О п и с: Фанера 6 мм, звичайна; без покриття, отвір на кришці, легкий хід кришки.
Д о д а т к о в о: Зверніть увагу, товар може мати тавро виробника. Покриття товару відмінне від кольрів асортименту або виготовлення товару без тавро виробника (якщо воно присутне) розраховується як окреме замовлення. Дану модель коробки можливо виготовити за потрібними розмірами, що оформлюється як окреме замовлення. Ви можете включити в замовлення брендування цього товару. Можливе лазерне гравірування або цифровий друк. Надішліть нам свій файл і ми це зробимо! Вимоги до файлу: векторний формат брендінгу, тип файлу *ai. Якщо у вас немає файлу, ми його створимо!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Abetkabox |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 88 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Форма | Квадратная |
| Длина | 100 мм |
| Материал | Фанера |
| Тип | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Натуральный |
| Брендування | Можливе персональне брендування на поверхні кришки |
| Метод брендування | Лазерне гравіювання чи друк |
| Покриття | Відсутне |
- Цена: 180 ₴
- Способ упаковки: Товар упакований у стрейч. Гуртове замовлення загальною кількістю упаковується в стрейч. Упаковка для відправлення замовлення за рахунок покупця та за тарифами транспортної компанії, яка здійснює доставку. Спосіб доставки: Укрпошта – виключно для міжнародної доставки замовлень; Нова Пошта – для всіх замовлень, оформлених на сайті, крім міжнародних замовлень.







