Р о з м і р: ШВГ, in/out 350х200х300 мм / 362х225х312 мм;
О п и с: Фанера 6 мм, звичайна, без покриття, отвір на кришці та в стінці корпусу коробки,вставне (посилене) дно для витримання навантаження, без наповнювача;
Д о д а т к о в о: Зверніть увагу, товар може мати тавро виробника. Покриття товару відмінне від кольрів асортименту або виготовлення товару без тавро виробника (якщо воно присутне) розраховується як окреме замовлення. Дану модель коробки можливо виготовити за потрібними розмірами, що оформлюється як окреме замовлення. Ви можете включити в замовлення брендування цього товару. Можливе лазерне гравірування або цифровий друк. Надішліть нам свій файл і ми це зробимо! Вимоги до файлу: векторний формат брендінгу, тип файлу *ai. Якщо у вас немає файлу, ми його створимо!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Abetkabox |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Длина | 300 мм |
| Материал | Фанера |
| Тип | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Натуральный |
| Брендування | Можливе персональне брендування на поверхні кришки |
| Метод брендування | Лазерне гравіювання чи друк |
| Покриття | Відсутне |
- Цена: 500 ₴
- Способ упаковки: Товар упакований у стрейч. Гуртове замовлення загальною кількістю упаковується в стрейч. Упаковка для відправлення замовлення за рахунок покупця та за тарифами транспортної компанії, яка здійснює доставку. Спосіб доставки: Укрпошта – виключно для міжнародної доставки замовлень; Нова Пошта – для всіх замовлень, оформлених на сайті, крім міжнародних замовлень.










